BASEUS Power Bank 10000 mAh 22.5W + Digital DIsplay, Star-Lord /черен/ - PPXJ100001
продуктов код: 6932172628680
* Компактна външна батерия - Baseus Star-Lord Digital Display.
* Капацитет на батерията: 10000 mAh.
* Максимална мощност на зареждане: 22.5 W.
* Вход:
- Micro-USB: 5V/2A; 9V/2A.
- USB-C: 5V/3A; 9V/2A.
* Изход:
- USB-C: 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.5A.
- USB-A (USB1 / USB2): 5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A (SCP); 12V/ 1.5A.
* Поддържа протоколи за бързо зареждане: PD,QC,SCP.
* Възможност за едновременно зареждане на няколко устройства.
* Размери: 154.8 × 69.4 × 17.3 мм
* Тегло: около 260 г.
* Вход:
- Micro-USB: 5V/2A; 9V/2A.
- USB-C: 5V/3A; 9V/2A.
* Изход:
* Тегло: около 260 г.