BASEUS Power Bank 10000 mAh, 45W + вградени кабели 2хC, EnerFill FC31 Qpow 3 /черен/ - P10082102123-00
продуктов код: 6932172691103
* Капацитет: 10 000 mAh.
* Максимална мощност: 45W.
* Вход:
- USB-C порт / USB-C1 кабел:
5 V ⎓ 3 A; 9 V ⎓ 3 A; 12 V ⎓ 2.5 A; 15 V ⎓ 2 A; 20 V ⎓ 1.5 A
* Изходи:
-USB-C порт / USB-C1 кабел / USB-C2 кабел: 5 V ⎓ 3 A; 9 V ⎓ 3 A; 12 V ⎓ 3 A; 15 V ⎓ 3 A; 20 V ⎓ 2.25 A; 11 V ⎓ 3 A
- USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A (макс. 45W), PPS.
- USB-A порт: 5 V ⎓ 3 A; 9 V ⎓ 2 A; 12 V ⎓ 1.5 A;
10 V ⎓ 2.25 A (SCP); 11 V ⎓ 3 A
* Комбиниран изход (USB-C + USB-C1 кабел + USB-C2 кабел + USB-A): 5 V ⎓ 3 A.
* Поддържа протоколи за бързо зареждане: (PD, QC, SCP).
* Възможност за зареждане на няколко устройства едновременно.
* Интелигентни чипове за защита от пренапрежение, прегряване, късо съединение и претоварване.
* Максимална мощност: 45W.
* Вход:
- USB-C порт / USB-C1 кабел:
* Изходи: