BASEUS Power Bank 10000 mAh 22.5W + кабел Type-C, EnerFill FM11 Magnetic /бял/ - P1008210E213-00
продуктов код: 6932172690458
* Baseus EnerFill FM11 е компактен магнитен Power Bank.
* Капацитет: 10 000mAh.
* USB‑C вход: 5V/3A, 9V/2.22A - за зареждане на Power Bank‑а.
* USB‑C изход: 5V/3A; 9V/2.22A; 10V/2.25A; 12V/1.5A - за зареждане на устройства.
* Мощност на зареждане:
- С кабел: до 22.5 W.
- Безжично (магнитно): до 15 W — MagSafe съвместимо.
* Поддържани протоколи за бързо зареждане: PD/QC.
* Материал: PC+ABS.
* LED индикатор.
* Защита срещу пренапрежение, свръхток, презареждане и късо съединение и други.
* Размер на продукта: 104x 69.8 x 18 мм.
* Тегло: 209 гр.
** В комплекта е включен Type-C - Type-C кабел, 30см. **
* Капацитет: 10 000mAh.
* Мощност на зареждане:
- С кабел: до 22.5 W.
* Материал: PC+ABS.
* LED индикатор.
* Тегло: 209 гр.