BASEUS Power Bank 10000 mAh 22.5W + кабел Type-C - Type-C, EnerFill FP21 /черен/ - P1008210D123-00
продуктов код: 6932172690304
* Капацитет: 10 000mAh.
* Moщност: 22.5W.
* Поддържа протоколи за бързо зареждане: PD,QC и други.
* Вход: USB-C1 / USB-C2: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A.
* Изход:
- USB-C1 / USB-C2: 5V/3A; 9V/2.22A; 10V/2.25A; 12V/1.5A.
- USB-A: 5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A; 12V/1.5A.
* Защита срещу презареждане, пренатоварване и прегряване.
* Включен кабел USB‑C към USB‑C.
* Капацитет: 10 000mAh.
* Moщност: 22.5W.
* Изход: