BASEUS Power Bank 10000 mAh, 45W + вграден кабел C, PicoGo /черен/ - P10076803123-00
продуктов код: 6932172678715
* Външна батерия BASEUS PicoGo.
* Капацитет: 10 000 mAh.
* Максимална мощност: 45W.
* Вход: USB-C/вграден Type-C кабел: 5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A; 15V/2A (30W).
* Изходи:
- Вграден кабел Type-C (двупосочен): 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A (макс. 45W), PPS.
- USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A (макс. 45W), PPS.
- USB-A: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; 10V/2.25A (22.5W макс), SCP.
* LED дисплей, който показва напрежението, тока и заряда на батерията.
* Интелигентни чипове за защита от пренапрежение, прегряване, късо съединение и претоварване.
* Размер: 88.2 x 59.7 x 26.3 мм
* Тегло: 202 гр.
* Капацитет: 10 000 mAh.
* Максимална мощност: 45W.
* Изходи:
* Тегло: 202 гр.