BASEUS 220V 65W, A + 2xC, Cube Pro /бяло/ - P10152301213-00
продуктов код: 6932172641481
* Мрежово зарядно Baseus Cube Pro.
* Мощност: 65W.
* Технология: GaN5 за по-висока енергийна ефективност.
* Бързо зареждане: PD2.0, PD3.0, QC3.0, QC2.0, SCP, FCP, AFC, PPS.
* Брой портове: 3 (2 x USB-C, 1 x USB-A).
* Входно напрежение: 100V-240V.
* Изход (USB-C 1/2): 5V⎓3A (15W), 9V⎓3A (27W), 12V⎓3A (36W), 15V⎓3A (45W), 20V⎓3.25A (65W).
* Изход (USB-A): 5V⎓3A (15W), 9V⎓3A (27W), 12V⎓2.5A (30W), 20V⎓1.5A (30W).
* Защита от пренапрежение, късо съединение и свръхток.
* Автоматично регулиране на изходната мощност.
* Интелигентно управление на температурата.
* Размери: 77.6 × 32 × 54 мм.
* Тегло: 154 г.
* Мощност: 65W.
* Размери: 77.6 × 32 × 54 мм.
* Тегло: 154 г.