BASEUS Power Bank 10000 mAh, 30W + вградени кабели 2C, Qpow 2 /черен/ - P10055008113-00
продуктов код: 6932172667740
* Външна батерия BASEUS P10055008113-00.
* Капацитет: 10000 mAh.
* Максимална мощност: 30W.
* Бързо зареждане: PD3.0, QC3.0.
* Вградени кабели: Type-CX2.
* Дисплей: LED цифров дисплей.
* Брой изходи: 4 (USB-C, USB-A, Type-C кабел x 2).
* Брой входове: 1 (USB-C).
Вход (USB-C): 5V⎓3A, 9V⎓2A, 12V⎓1.5A
* Изход (USB-C): 5V⎓2.4A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.5A
* Изход (Type-C кабел 1): 5V⎓2.4A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A (SCP), 12V⎓1.5A
* Изход (Type-C кабел 2): 5V⎓2.4A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A (SCP), 12V⎓1.5A
* Изход (USB-A): 5V⎓2.4A
* Общо изходно напрежение: 5V⎓2.4A
* Размери: 132.4 × 74.7 × 31 мм
* Тегло: 370 г
* Капацитет: 10000 mAh.
* Максимална мощност: 30W.
* Вградени кабели: Type-CX2.
* Дисплей: LED цифров дисплей.
* Брой входове: 1 (USB-C).
* Изход (USB-A): 5V⎓2.4A
* Тегло: 370 г
BASEUS Power Bank 10000 mAh, 30W + вградени кабели 2C, Qpow 2 /син/ - P10055008313-00
BASEUS Power Bank 10000 mAh, 30W + вградени кабели 2C, Qpow 2 /лилав/ -P10055008513-00