BASEUS Power Bank 20000 mAh 65W, Free2Pull /черен/ - P10073700123-00
продуктов код: 6932172659615
* Външна батерия BASEUS Free2Pull.
* Капацитет: 20 000 mAh.
* Максимална мощност: 65W.
* Поддържа бързо зареждане.
* Входен интерфейс:
- USB-C вграден кабел: 5V-3A; 9V-3A; 12V-3A; 15V-3A; 20V-3A USB-C;
* Изходен интерфейс:
- USB-C - 5V-3A;9V-3A; 10V-2.25A (SCP); 12V-3A;15V-3A;20V-3.25A 12V-3A;15V-3A;20V-3.25A;
- USB-C вграден кабел: 5V-3A;9V-3A;10V-2.25A(SCP);12V-3A; 15V-3A;20V-3A;
- USB-C+USB-C вграден кабел - 45W+20W/20W+45W| 65W Max;
* Материал: Метална сплав - елегантен вид, устойчив на повреди.
* LED дисплей, който показва напрежението, тока и заряда на батерията.
* Защита от презареждане, разреждане, свръхток, прегряване и т.н..
* Тегло: 420 грама.
* Размер: 155 x 72 x 34 мм.
* Съвместима с лаптопи, телефони, таблети и други преносими устройства.
* Капацитет: 20 000 mAh.
* Максимална мощност: 65W.
* Поддържа бързо зареждане.
* Входен интерфейс:
* Изходен интерфейс:
* Тегло: 420 грама.
* Размер: 155 x 72 x 34 мм.