BASEUS Power Bank 10000 mAh 22.5W + вградени кабели: Type-C и Lightning, Airpow Lite /черен/ - P10067501123-00
продуктов код: 6932172652623
* Външна батерия Baseus Airpow Lite.
* Вградени кабели- Type-С и Lightning.
* Входове:
- Type-C - 5V 3A; 9V 2A; 12V 1.5A;
* Изходи:
- Type-C: 5V 3A; 9V 2.22A; 12V 1.5A;
- Lightning вграден кабел: 5V 2.4A; 9V 2.22A;
- USB: 5V 3A; 9V 2A; 12V 1.5A; 10V 2.25A (SCP);
* Поддържани протоколи за зареждане: PD 3.0/QC 4.0/ AFC/ SCP/ FCP.
* Размер: 15.9 х 7.4 х 1.8 см.
* Тегло: 274 гр.
* Входове:
* Изходи:
* Тегло: 274 гр.