BASEUS Power Bank 24000 mAh 140W, Adaman Digital Display, P10021508113-00 /черен/
продуктов код: 6932172640927
* Външна батерия BASEUS;
* Капацитет: 24 000 mAh;
* Максимална мощност: 140W макс;
* Поддържани протоколи за бързо зареждане: PD3.1, PD3.0, QC4.0, QC3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PPS, AVS, Samsung 45W SFC;
* Входен интерфейс: USB-C.
* Изходен интерфейс:
- USB-A изход: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.4A, 10V/2.25A (30W макс);
- USB-C-1 изход: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A (30W макс);
- USB-C-2 изход: 5V/3A, 12V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (140W макс);
* Материал: Метална сплав - елегантен вид, устойчив на повреди;
* LED дисплей, който показва напрежението, тока и заряда на батерията;
* Защита от презареждане, разреждане, свръхток, прегряване и т.н.;
* Съвместима с лаптопи, телефони, таблети и други преносими устройства.
** В комплекта е включен 240W Type-C към Type-C кабел, 1м, подходящ за MacBook лаптоп. **
* Капацитет: 24 000 mAh;
* Входен интерфейс: USB-C.
* Изходен интерфейс: