BASEUS 220V 65W, USB-A + 2xUSB-C, кабел C-C, GaN5 Pro, бял - CCGP120202
продуктов код: 6932172617516 EAN: 6932172617516
* Зарядно устройство от галиев нитрид - GaN**
* Съвместим е с iOS и Android.
* Възможност за зареждане на три устройства едновременно.
* Защита от прегряване, пренапрежение и претоварване.
* В комплекта има включен кабел Type-C - Type-C
* Дължина на кабела 1м.
* Напрежение: 5A
* Вход: AC, 100 до 240 V, 50; 60 Hz, 1,5 A макс
* Изходи:
- 1 USB-C PD: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A (макс. 65W)
- 2 USB-C QC: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A (макс. 65W)
- USB-A 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 20V/3A ( (60W макс.)
* Размери: 98 х 36,3 х 32 мм
* Тегло: 120.8g
* Съвместим е с iOS и Android.
* Дължина на кабела 1м.
* Напрежение: 5A
* Изходи:
* Размери: 98 х 36,3 х 32 мм
* Тегло: 120.8g